Vážení sportovní přátelé,

otevřeli jste internetovou stránku věnovanou sportovnímu oddílu Sokol Karate Tišnov. Dozvíte se základní informace o bohaté sportovní činnosti tohoto oddílu.
Samotný oddíl vznikl už v roce 1984 pod hlavičkou bývalého Baníku Tišnov. Jeho zakladateli byli Ing. Gabriel Greguš a Mgr. Petr Jůza. Oddíl působil v různých tělocvičnách a také se měnila členská základna.

V roce 1990 oddíl přestoupil pod hlavičku Sokola Tišnov, který vytvořil příznivé podmínky pro pravidelné trénování, což se projevilo ve vytvoření stabilnější členské základny a vzrostla kvalita samotného cvičení.

Počet členů oddílu se pohybuje v průměru kolem 50 členů. Z toho asi 70 % tvoří dětí a mládež do 18 let. Činnost oddílu řídí pěti členná rada, jejímiž členy jsou : Petr Jůza, Štěpán Řezníček, Jiří Šikula, Hana Hrabcová a Dominika Fialová.

V našem oddíle je oficiálním cvičebním stylem Shotokan karate. Jsme členy WKF, České unie bojových umění, Českého svazu karate a Jihomoravského svazu karate ČSKe. Spolupracujeme také s Českým svazem Goju – ryu a Shotokan karate SKIF.

Nabízíme všem zájemcům možnost trénovat pod vedením zkušených trenérů. Níže se můžete podívat na některé oddílové fotografie.1984


1997


1999


2004


2009


2012


2015
     

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich